Oferta

OPIEKUNKA DO DZIECKA - WARSZAWA - CENA - NA STAŁE


Organizacja imprez -> moontime.pl

Jesteście zapracowani i brak Wam czasu na organizację imprezy?
Moon Time jest firmą organizującą niezapomniane imprezy firmowe i okolicznościowe. Działamy na terenie całego kraju. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdy pomysł jest dla nas inspiracją, a wymagania - konstruktywną motywacją do działania! Zorganizujemy Państwu imprezę zgodną z oczekiwaniami i posiadanym budżetem. Oddając koordynację, oraz organizację imprezy w nasze ręce, otrzymujecie pewność udanej i wyjątkowej imprezy.
Zapraszamy http://www.moontime.pl


NIANIE

Sprawdzona opiekunka – Warszawa i okolice. Niania do dzieci na stałe, dochodne, a także okazjonalnie.
Wybór odpowiedniej niani dla największego skarbu rodziców – ukochanego dziecka – to trudne zadanie. W procesie poszukiwania idealnej opiekunki, oprócz intuicji, przyda się też umiejętnoœć prowadzenia rozmowy, która pozwoli wyciągnąć właœciwe wnioski na temat kandydatki, szczególnie, gdy nie mamy nikogo z polecenia i z referencjami. To jednak potrafią nieliczni, dlatego warto zdać się w tej kwestii na pomoc wykwalifikowanej agencji personelu domowego. Jeœli interesuje Państwa opiekunka do dziecka, Warszawa lub okolice są miejscem, w którym mieszkacie, zapraszamy do Agencji Dudek. Pomożemy rodzicom w wyborze odpowiedniej osoby, która we właœciwy sposób zadba o ich pociechy. Powodem do zadowolenia będzie też optymalna i ustalona przez nas cena. Wiemy doskonale, jaka powinna być idealna niania – zarówno okazjonalna, na dochodne czy też opiekunka dla dzieci na stałe. Warszawa jest miastem, w którym do pracy zgłasza się duża liczba osób, dlatego przy tak szczególnym zajęciu, jakim jest zawodowe zajmowanie się dziećmi, konieczna jest odpowiednia weryfikacja. Przeprowadzimy ją dla Państwa z najwyższą starannoœcią. Nianie z naszej Agencji mają odpowiednie kwalifikacje i doœwiadczenie. Poddajemy je skrupulatnej selekcji psychologicznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialnoœci za Państwa najbliższych. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów doboru personelu, tak aby powierzone naszym nianiom maluchy były szczęœliwe i bezpieczne. Agencja Dudek to gwarancja, że trafi do Państwa sprawdzona i wykwalifikowana opiekunka. Warszawa i Milanówek – tu znajdziecie nasze biura. Cena za nasze usługi oraz poziom ich œwiadczenia zadowolą Państwa w pełni.


GOSPOSIE I OSOBY SPRZATAJĄCE

Zaufane gosposie na stałe lub na dochodne.
Oto oferta dla tych z Państwa, którzy chcą powierzyć nam gotowanie, prasowanie, mycie okien i utrzymanie czystości. Czysty i zadbany dom? Ugotowany obiad i odrobione z dziećmi lekcje- marzenie? Ależ skąd!
W odpowiedzi na Państwa potrzeby znajdziemy gosposię, która sumiennie wypełni powierzone jej obowiązki. Tym samym zyskacie Państwo więcej czasu dla siebie i najbliższych, a po powrocie do domu możecie spokojnie wypocząć po ciężkim dniu.
Oferujemy pomoc domową w pełnym wymiarze godzin, z zamieszkaniem lub na dochodne, tak aby pomóc Państwu i sprawić aby codzienne obowiązki nie stały się przykrą koniecznością.
Prowadzimy również usługi sprzątania firm.
Współpraca z nami to czysty zysk.


IMPREZY DLA DZIECI

Organizujemy eventy dla dzieci z pełną opieką i animacją.
Zapewnimy opiekę nad dziećmi i zorganizujemy wolny czas w trakcie uroczystości rodzinnych, takich jak komunie, wesela, zjazdy, tak, aby bez problemów mogli Państwo cieszyć się towarzystwem swoich gości. Animatorzy dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły:

  • Nasza współpraca rozpoczyna się z chwilą spotkania i ustalenia szczegółów zlecenia. Na tej podstawie rozpoczynamy wyszukiwanie dla Państwa właściwej osoby.
  • Warunkiem zatrudnienia rekomendowanego przez naszą agencję pracownika jest podpisanie z nami umowy oraz uiszczenie odpowiedniej opłaty.
  • W ramach umowy możemy wznowić proces rekrutacji, jeżeli w ciągu trzech miesięcy kandydat nie spełni Państwa oczekiwań lub z przyczyn od nas niezależnych nie będzie mógł kontynuować z Państwem dalszej współpracy.

Design by Art-Page
facebook