Oferta


Organizacja imprez -> moontime.pl

Jesteście zapracowani i brak Wam czasu na organizację imprezy?
Moon Time jest firmą organizującą niezapomniane imprezy firmowe i okolicznościowe. Działamy na terenie całego kraju. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdy pomysł jest dla nas inspiracją, a wymagania - konstruktywną motywację do działania! Zorganizujemy Państwu imprezę zgodną z oczekiwaniami i posiadanym budźetem. Oddając koordynację, oraz organizację imprezy w nasze ręce, otrzymujecie pewność udanej i wyjątkowej imprezy.
Zapraszamy http://www.moontime.pl


NIANIE

Opiekunki do dzieci na sta�e, dochodne, a także okazjonalnie.
Nianie z naszej Agencji mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Poddajemy je skrupulatnej selekcji psychologicznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za Państwa najbliższych. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów doboru personelu, tak aby powierzone naszym nianiom dzieci były szczęliwe i bezpieczne.


GOSPOSIE I OSOBY SPRZATAJĄCE

Zaufane gosposie na stałe lub na dochodne.
Oto oferta dla tych z Państwa, którzy chcą powierzyć nam gotowanie, prasowanie, mycie okien i utrzymanie czystości. Czysty i zadbany dom? Ugotowany obiad i odrobione z dziećmi lekcje- marzenie? Ależ skąd!
W odpowiedzi na Państwa potrzeby znajdziemy gosposię, która sumiennie wypełni powierzone jej obowiązki. Tym samym zyskacie Państwo więcej czasu dla siebie i najbliższych, a po powrocie do domu możecie spokojnie wypocząć po ciżkim dniu.
Oferujemy pomoc domową w pełnym wymiarze godzin, z zamieszkaniem lub na dochodne, tak aby pomóc Państwu i sprawić aby codzienne obowiązki nie stały się przykrą koniecznością.
Prowadzimy również usługi sprzątania firm.
Współpraca z nami to czysty zysk.


IMPREZY DLA DZIECI

Organizujemy eventy dla dzieci z pełną opieką i animacją.
Zapewnimy opiekę nad dziećmi i zorganizujemy wolny czas w trakcie uroczystości rodzinnych, takich jak komunie, wesela, zjazdy, tak, aby bez problemów mogli Państwo cieszyć się towarzystwem swoich gości. Animatorzy dostarczają dzieciom niezapomnianych wraźeń.

Szczegóły:

  • Nasza współpraca rozpoczyna się z chwilą spotkania i ustalenia szczegółów zlecenia. Na tej podstawie rozpoczynamy wyszukiwanie dla Państwa właęciwej osoby.
  • Warunkiem zatrudnienia rekomendowanego przez naszą agencję pracownika jest podpisanie z nami umowy oraz uiszczenie odpowiedniej opłaty.
  • W ramach umowy możemy wznowić proces rekrutacji, jeżeli w ciągu trzech miesięcy kandydat nie spełni Państwa oczekiwań lub z przyczyn od nas niezależnych nie będzie mógł kontynuować z Państwem dalszej współpracy.

Design by Art-Page
facebook